Gölbaşı Su Tesisatçısı

Firma Hakkında

0
(0)

Gölbaşı Su Tesisatçısı

☎️ (0532) 050 54 41 ☎️TIKLA ARA 

Gölbaşı Mahallesi Mekanik Tesisatçı 

Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Kanal Açma, Kanal Görüntüleme 

Pimaş Açma, Tıkalı Boru Açma, Musluk Tamiri ve Değişimi, 

Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Bulma 

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma,  

Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Gideri Açma, Banyo Gideri Açma 

Banyo Duşakabin Tamiri ve Değişimi, Klozet Tamiri ve Değişimi 

Tüm Su Tesisat İşleriniz İçin Kapınıza Geliyoruz – 7 Gün 24 Saat 

En Uygun Fiyatlarla   

Yılların deneyimine sahip  

UZMAN USTALARIMIZLA 

KIRMADAN DÖKMEDEN 

Sıhhi Tesisat İşlerinizi Yapıyoruz. 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçısı – Su Tesisatçısı 

Gölbaşı Mahallesi Tıkanıklık Açma, Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı 

Gölbaşı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı,  

Servis Araçlarımız ile 7/24  

Su Tesisatçısı ve Mekanik Tesisatçı olarak  

Gölbaşı Mahallesi da hizmetinizdeyiz. 

Gölbaşı Mahallesi tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi su kaçağı tespiti, Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi gider açma, Gölbaşı Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi mutfak gideri açma, Gölbaşı Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi kanal açma, Gölbaşı Mahallesi Kanal Görüntüleme, Gölbaşı Mahallesi Logar Açma, Gölbaşı Mahallesi Vidanjör 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı ve Gölbaşı Mahallesi Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere Gölbaşı Mahallesi de hızlı hizmet sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Gölbaşı Mahallesi de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Gölbaşı Mahallesi su kaçağı. Gölbaşı Mahallesi da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı 

Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Gölbaşı Mahallesi su sayacı değişimi, Gölbaşı Mahallesi su basınç regülatör montajı, Gölbaşı Mahallesi taharet musluğu değişimi, Gölbaşı Mahallesi vana değişimi, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı. Gölbaşı Mahallesi doğalgaz ocak bağlantısı, Gölbaşı Mahallesi su bataryası değişimi,   Gölbaşı Mahallesi banyo bataryası değişimi, Gölbaşı Mahallesi lavabo bataryası değişimi.  Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi bakır boru kaynağı, Gölbaşı Mahallesi bakır boru tesisat, Gölbaşı Mahallesi tesisatçı. Gölbaşı Mahallesi musluk değişimi, Gölbaşı Mahallesi gider temizliği, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı. 

Gölbaşı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Gölbaşı Mahallesi Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı 

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Gölbaşı Mahallesi da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Gölbaşı Mahallesi bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Gölbaşı Mahallesi lavabo bataryası değişimi, Gölbaşı Mahallesi eviye bataryası değişimi, Gölbaşı Mahallesi banyo bataryası değiştirme, Gölbaşı Mahallesi fotoselli musluk montaj, Gölbaşı Mahallesi duş bataryası. Gölbaşı Mahallesi duş armatürü, Gölbaşı Mahallesi banyo lavabo değişimi, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı. Gölbaşı Mahallesi küvet tıkanıklığı, Gölbaşı Mahallesi banyo tıkanıklığı, Gölbaşı Mahallesi klozet değişim, Gölbaşı Mahallesi tuvalet taşı, Gölbaşı Mahallesi rezervuar. Gölbaşı Mahallesi rezervuar iç takım. Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı. Gölbaşı Mahallesi duş teknesi tıkanıklık açma. Gölbaşı Mahallesi duşa kabin, Gölbaşı Mahallesi taharet musluğu, Gölbaşı Mahallesi ara musluk, Gölbaşı Mahallesi su sayacı. Gölbaşı Mahallesi basınç ayarlayıcı, Gölbaşı Mahallesi basınç düşürücü, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi doğalgaz kombi. Gölbaşı Mahallesi petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi çamaşır makinesi bağlantısı, Gölbaşı Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı. Gölbaşı Mahallesi banyo su kaçağı tespit,  Gölbaşı Mahallesi lavabo su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi klozet su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi mutfak su kaçağı. Gölbaşı Mahallesi küvet su kaçağı tamiri, Gölbaşı Mahallesi banyo kaçak su tespiti, Gölbaşı Mahallesi tuvalet su kaçağı bulma, Gölbaşı Mahallesi rezervuar su kaçağı. Gölbaşı Mahallesi klozet su kaçağı tamiri, Gölbaşı Mahallesi küvet su kaçağı tamir. Gölbaşı Mahallesi duşa kabin su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi radyatör su kaçağı. Gölbaşı Mahallesi pimaş kaçağı tamiri. Gölbaşı Mahallesi su deposu kaçağı. Gölbaşı Mahallesi pis su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi temiz su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi lavabo su kaçağı, Gölbaşı Mahallesi su yalıtımı. 

Gölbaşı Mahallesi Klozet Açma 

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz. 

Gölbaşı Mahallesi Kombi Petek Temizleme 

Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır 

Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı Sıhhi Tesisat 

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz. 

Gölbaşı Mahallesi Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan. 

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 

Gölbaşı Mahallesi kanal tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi banyo tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi tuvalet tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi mutfak tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma. Gölbaşı Mahallesi klozet tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi kameralı tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi gider açma. Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi açma. Gölbaşı Mahallesi gider tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi lavabo tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi kanalizasyon tıkanıklık açma. Gölbaşı Mahallesi robotla kanal tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi tıkalı klozet açma, Gölbaşı Mahallesi kırmadan tıkanıklık açma. Gölbaşı Mahallesi eviye gideri tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi pis su kanalı tıkanıklığı, Gölbaşı Mahallesi rögar tıkanıklığı açma. Gölbaşı Mahallesi Pimaş tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi tıkalı tesisat açma. 

Gölbaşı Mahallesi bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız. 

Gölbaşı Mahallesi Petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi cihazla ilaçlı petek temizleme, Gölbaşı Mahallesi doğalgaz petek yıkama. Gölbaşı Mahallesi basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi petek değiştirme, Gölbaşı Mahallesi çift taraflı doğalgaz petek temizleme. 

Gölbaşı Mahallesi klozet tamircisi, Gölbaşı Mahallesi klozet sifon değiştirme, Gölbaşı Mahallesi klozet montajı, Gölbaşı Mahallesi klozet su kaçağı tamiri. Gölbaşı Mahallesi klozet iç takım değiştirme, Gölbaşı Mahallesi asma klozet montajı. Gölbaşı Mahallesi gömme rezervuar montajı, Gölbaşı Mahallesi gömme rezervuar tamiri. Gölbaşı Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi klozet ustası, Gölbaşı Mahallesi klozet tamiratı, klozet değiştirme. 

Bizi Gölbaşı Mahallesi sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya  İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz. 

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir? 

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması 
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması 
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi 
 • Çay posasının lavabo giderine dökülmesi 
 • Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi 
 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları 
 • Çocuk Oyuncakları 

Gölbaşı Mahallesi Musluk Tamiri 

Gölbaşı Mahallesi Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Gölbaşı Mahallesi musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Hemen Bizi Arayınız. 

Hizmetlerimiz 

 • Gölbaşı Mahallesi Pimaş açma, temizleme 
 • Gölbaşı Mahallesi Kombi Montajı 
 • Gölbaşı Mahallesi Kombi 
 • Gölbaşı Mahallesi Musluk Batarya klozet tamiri 
 • Gölbaşı Mahallesi Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Gömme Rezervuar Tamir 
 • Gölbaşı Mahallesi Tıkanıklık Açma 
 • Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı 
 • Gölbaşı Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet Musluğu 
 • Gölbaşı Mahallesi Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Mutfak Lavabo Kanal Açma 
 • Gölbaşı Mahallesi Tesisatçı 
 • Gölbaşı Mahallesi Petek Temizleme 
 • Gölbaşı Mahallesi Petek Temizliği 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet musluğu tamir 
 • Gölbaşı Mahallesi Duşa kabin Tamiri 
 • Gölbaşı Mahallesi Su kaçağı Tespit 
 • Gölbaşı Mahallesi Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet sifonu tamiri 
 • Gölbaşı Mahallesi Petek Yıkanması 
 • Gölbaşı Mahallesi Şofben Montajı Yer değiştirme 
 • Gölbaşı Mahallesi Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri 
 • Gölbaşı Mahallesi Noktasal Su kaçağı Tespiti 
 • Petek Temizleme Hizmetleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamiri 
 • Gölbaşı Mahallesi Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı 
 • Gölbaşı Mahallesi Tadilatı 
 • Gölbaşı Mahallesi Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet Sifonu Tamir İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet Musluğu Tamir İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Mutfak Tamiri Tadilat İşleri 
 • Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri 
 • Gölbaşı Mahallesi su kaçak tespiti, Gölbaşı Mahallesi su kaçak bulma, Gölbaşı Mahallesi su tesisatı kaçağı bulma, Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi wc tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi gider açma, Gölbaşı Mahallesi tıkalı gider açma, Gölbaşı Mahallesi tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi tesisat, Gölbaşı Mahallesi tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi sıhhi tesisat, Gölbaşı Mahallesi sıhhi tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi su tesisat, Gölbaşı Mahallesi su tesisatı, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi sıhhi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi küvet tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi sifon tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi sifon tesisat ustası, Gölbaşı Mahallesi 7/24 su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi 7/24 su tesisatı, Gölbaşı Mahallesi 7/24 su tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi 7/24 tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi 7/24 tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi tesisat tamirci, Gölbaşı Mahallesi tesisat tamirci, Gölbaşı Mahallesi tesisat Gölbaşı Mahallesi acil tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi acil su tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi kalorifer tesisatı, Gölbaşı Mahallesi petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi cihazlı petek temizliği, Gölbaşı Mahallesi petek yıkama, Gölbaşı Mahallesi petek bakımı, Gölbaşı Mahallesi banyo tadilat, Gölbaşı Mahallesi banyo tamirat, Gölbaşı Mahallesi acil su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi su kaçakçı, Gölbaşı Mahallesi gömme rezervuar tamir ustası, Gölbaşı Mahallesi klozet tesisat ustası, Gölbaşı Mahallesi klozet iç takım değişimi, Gölbaşı Mahallesi klozet tamiri, Gölbaşı Mahallesi taharet musluğu değişimi, Gölbaşı Mahallesi küvet gideri tıkalı, Gölbaşı Mahallesi tesisat tamircisi, Gölbaşı Mahallesi su tesisat tamircisi, Gölbaşı Mahallesi makine musluğu değişimi, Gölbaşı Mahallesi makine bağlantısı, Gölbaşı Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı, Gölbaşı Mahallesi su tesisat tamir ustası, Gölbaşı Mahallesi musluk montajı, Gölbaşı Mahallesi evye montajı, Gölbaşı Mahallesi gizli kaçak tespiti, Gölbaşı Mahallesi en yakın su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi en yakın tesisat ustası, Gölbaşı Mahallesi yakınlarında su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi lavabo montajı, Gölbaşı Mahallesi su arıza tespiti, Gölbaşı Mahallesi sifon tamiri, Gölbaşı Mahallesi de su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi de su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi duş başlık montajı, Gölbaşı Mahallesi duş başlığı montajı, Gölbaşı Mahallesi de tesisatçı 
 • Gölbaşı Mahallesi tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi su kaçağı tespiti, Gölbaşı Mahallesi tıkanıklık açma, Gölbaşı Mahallesi gider açma, Gölbaşı Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi mutfak gideri açma, Gölbaşı Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Gölbaşı Mahallesi kanal açma, Gölbaşı Mahallesi Kanal Görüntüleme, Gölbaşı Mahallesi Logar Açma, Gölbaşı Mahallesi Vidanjör, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi su tesisat, su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi sıhhi tesisat, Gölbaşı Mahallesi su tesisat, Gölbaşı Mahallesi su tesisatçı, Gölbaşı Mahallesi su kaçağı bulma, su tesisatçısı, Gölbaşı Mahallesi pimaş açma, Gölbaşı Mahallesi kanal açma 

TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, KIRMADAN DÖKMEDEN KİMYASAL İLE KAÇAK TAMİRİ, KİMYASAL İLE KOMBİ PETEK VE TESİSAT TEMİZLEME, PİS SU TIKANIK AÇMA, Sıhhi Tesisat İşleriniz ‘de    SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, ŞOFBEN, GÜNEŞ ENERJİSİ, KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar), EN UYGUN FİYATLARA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPILIR. 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET ANLAYIŞIYLA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDEYİZ. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz ’de hizmet vermekte olduğumuz sıhhi tesisat alanında yılları aşkın süredir müşterilerimize uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için web sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak yayınlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenirliliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok tesisat işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik. Bizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

GÖLBAŞI MAHALLESI EN YAKIN SU TESİSATÇISI 

Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir. 

 

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı bulma ) gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma lavabo açma pimaş tıkanıklığı açma pis su gideri tıkanıklığı açma Kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı, musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,klozet iç takım değişimi petek montaj su kaçağı bulma gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. 

 

SU KAÇAĞI BULMA
Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Su kaçağını veya sızıntısını, son teknoloji termal kamera ile noktasal olarak tespit edip, kısa bir sürede garantili olarak tamir ediyoruz. Temiz su tesisatın da oluşan su kaçaklarını Test Ölçüm Cihazı ile ölçerek daire tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını tespit ettikten sonra, Su kaçağının noktasal olarak yeri                 Termal Kamera ile Görüntülü bulunarak onarımı yapılmaktadır.
Su Kaçakları tesisat borularının basınca en az dayanıklı olduğu alanlarda meydana gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde eskiyen demir boruların pas ve kireç sebebi ile delinmesi, pprc plastik boruların üretim hatalarından kaynaklı arızaları, yine pvc plastik boruların birleşim noktalarında yapılan kaynak yani işçilik hataları su kaçaklarına sebep olmaktadır. Bir diğer su kaçak arızasına sebep olan husus ta inşaat aşamasında tesisat üzerinde sıva ustalarının hatalı çalışması sonucu borunun yaralanmasıdır.
Su kaçak bulma işlemi artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Yeni cihazlar ve makineler vasıtasıyla     Su Tesisatçısı kaçakları sıva ve fayans üzerinden kırmadan noktasal olarak bulunabilmektedir. 

 

Evinizde İş yerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Usta Su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. 

Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin. 

 

  

GÖLBAŞI MAHALLESI PETEK TEMİZLİĞİ 

 

Kimyasal ilaç kullanarak peteklerinizin ve tesisat borularınızın temizliğini yapıyoruz. Kalorifer tesisatlarında radyatör temizliği 2 yılda bir yapılması şarttır. Petek temizliği konusunda en fazla bilgi ve tecrübeye sahip firmamız bu sekterün ilk firmasıdır. Her geçen yıl kendi geliştirdiği makinelerle peteklerinizi temizlemeye çalışan ekiplerimiz kalorifer tesisatınız için en uygun kimyasal ve makinelerle çalışmaktadır. İlaçlı petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği bizim işimiz. Petek temizleme, ilaçlı petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, petek yıkama, radyatör temizliği, yerinden çıkarmadan petek temizliği, sektörünün en eski firmalarından biri olan adana tesisat tesisat temizliğini peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden işlemini gerçekleştiriyor. Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sürkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. 

Petek temizliği dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer petekler dengeli ısı vermiyorsa bir uzmana başvurmak gerekir. Gereken işlemler yapıldıktan sonra hem ısınma problemi ortadan kalkar hem de yakıt tasarrufu sağlanır. 

Halk arasında yapılan işlem peteklerin havasının alınmasıdır. Bu yöntem çok küçük sorunlarda işe yarayabilir. Zaman içerisinde peteklerin içinde kalın kir tabakaları oluşur. Bu kirler peteklerin düzenli alışmasını engeller. Bunun yanı sıra borularda ve kombi içinde paslanma ve kireçlenme oluşur. Bu da peteklerin içerisinde bulunan suyun rahatça hareket edememesine yol açar ve ısınmama sorunu oluşur. 

Peteklerin temizleme işlemi şu şekilde gerçekleşir. Uzman tesisatçı kalorifer sistemine temizleyici kimyasal maddeler ekler. Bu maddeler su ile karışır ve belli bir sıcaklığa getirilir. Pompa basıncı uygulanır ardından kimyasal madde bütün sistemde dolaşır. Bu sayede pis sular ve kireç birikintileri temizlenmiş olur. 

Ayrıca, petek temizleme işleminde kesinlikle petekler sökülüp tekrar takılmamalıdır. Genel olarak tazyikli su ile peteklerin içerisi temizlenmeye çalışılır. Ama petek üreticileri verdikleri garantide peteklerin yeniden sökülmemesi şartını koydukları için uygun olmayan bir yöntemdir. Zaten bu yöntemle sadece petek temizliği yapılmış olur, kalıcı bir çözüm olmamaktadır. 

 

Firmamız kimyasal ve makine kullanarak radyatörleri sökmeden temizlik işlemini gerçekleştirir. Kalorifer tesisatınız eski performansına kavuşur. 

Petek temizliği 

Panel radyatör temizliği 

Döküm radyatör temizliği 

Yerden ısıtma sistemi temizliği 

Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar bunun nedeni peteklerin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikler ve toz yumakçıkları ısı iletimini yavaşlatır ve evinizi ısısını ayarlayamazsınız. Ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışarak özel solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizlerler. 

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan ilaçlı petek bakımı ile kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz. 

Önceden insanların çoğu kömür sobası kullanırdı ve sürekli temizleme sorunu ile uğraşırlardı. Çağımıza ayak uydurarak doğalgaz sistemine geçiş yapalı yıllar oldu fakat kömür sobası gibi olmasa da petek tesisatının kendine özgü bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Bir süre sonra siz farkında olmadan radyatörlerin içinde biriken tortular, çamurlaşmış maddeler, bakteriler vs. petek tesisatını ve boruları tıkayarak ısı döngüsünü engelleyecektir. Siz kombinin ayarını çok yüksek bile tutsanız kalorifer tesisatı bakımını yaptırmadığınız sürece evinizin ısısını ayarlayamazsınız. Değişen tek faktör yüksek gelen faturalar olur. 

Gölbaşı Mahallesi ilaçlı makine petek temizliği 

 

Kombi kalorifer tesisat sisteminizi petekleri yerinden sökmeden özel kimyasal solüsyon ve radyatör temizleme makinesi ile yeniden eski performansında çalışır düzeye yükseltilir. . Ustalarımız makineyle petek temizliği yaptığından dolayı evinizde sizi tekrar temizlik derdiyle uğraştırmazlar. Tesisatlarınızda aşırı kireç biriktirmeden petek temizliği yaptırarak önleminizi alın. 

Yerden ısıtma temizliğini petek temizleme işlemini temel alarak makineyle yerden ısıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pisliklerden arındırıyoruz. Böylece alttan ısıtma sisteminiz ilk günkü çalışma gücüne ulaşarak yakıttan da kar etmenizi sağlayacaktır. 

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Ustalarımız petek borularını ve petekleri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemektedirler. Böylece temizliği ve bakımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur. 

Petek tesisat sisteminiz uzun süreli kullanımdan sonra giderek ısı iletimini yavaşlatmaya başlar. Radyatörlerinizin alt kısmı ısınıp üst kısmı ısınmıyorsa petek temizlik ve bakım zamanı gelmiş demektir. Isıtma sistemi bakım servisimiz peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal solüsyon kullanarak ve petek temizleme makinesi yardımıyla tüm kalorifer tesisat temizliğini yaparak petek borularında ve peteklerde biriken çamurlaşmış maddeleri, toz yumakçıklarını bakterileri temizleyerek peteklerinizden ilk günkü gibi verim almanızı sağlarlar. 

Makineyle petek temizliği yapan ustalarımız evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör bakımını yapmaktadırlar. Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak cihaz yardımı ve özel olarak yurt dışından ithal etmiş olduğumuz kimyasal solüsyon ile radyatör petek bakımını ve tesisat temizliğini yapmaktayız. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasal solüsyonu kullanmaktayız. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi tesisat döşeme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Güneş enerjisi tamiratı ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kalorifer tesisatı ve petek montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kombi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Çamaşır makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bulaşık makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Şofben montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Banyo teknesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozet tamiri ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Yer tuvaletini klozete dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozeti yer tuvaletine dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Mutfak lavabosu tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Hilton lavabo montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su bataryası tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Musluk değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bina hidrofor kurulumu 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Tesisat 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Arıza 

 

 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı: 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.