Bala Su Tesisatçısı

Firma Hakkında

0
(0)

Bala Mahallesi Su Tesisatçısı

☎️ (0532) 050 54 41 ☎️TIKLA ARA 

Bala Mahallesi Mekanik Tesisatçı 

Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Kanal Açma, Kanal Görüntüleme 

Pimaş Açma, Tıkalı Boru Açma, Musluk Tamiri ve Değişimi, 

Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Bulma 

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma,  

Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Gideri Açma, Banyo Gideri Açma 

Banyo Duşakabin Tamiri ve Değişimi, Klozet Tamiri ve Değişimi 

Tüm Su Tesisat İşleriniz İçin Kapınıza Geliyoruz – 7 Gün 24 Saat 

En Uygun Fiyatlarla   

Yılların deneyimine sahip  

UZMAN USTALARIMIZLA 

KIRMADAN DÖKMEDEN 

Sıhhi Tesisat İşlerinizi Yapıyoruz. 

Bala Mahallesi Tesisatçı 

Bala Mahallesi Tesisatçısı – Su Tesisatçısı 

Bala Mahallesi Tıkanıklık Açma, Bala Mahallesi Su Tesisatçısı 

Bala Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, Bala Mahallesi Tesisatçı,  

Servis Araçlarımız ile 7/24  

Su Tesisatçısı ve Mekanik Tesisatçı olarak  

Bala Mahallesi da hizmetinizdeyiz. 

Bala Mahallesi tesisatçı, Bala Mahallesi Su Tesisatçısı, Bala Mahallesi su kaçağı tespiti, Bala Mahallesi tıkanıklık açma, Bala Mahallesi gider açma, Bala Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi mutfak gideri açma, Bala Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi kanal açma, Bala Mahallesi Kanal Görüntüleme, Bala Mahallesi Logar Açma, Bala Mahallesi Vidanjör 

Bala Mahallesi Tesisatçı 

Bala Mahallesi Tesisatçı ve Bala Mahallesi Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere Bala Mahallesi de hızlı hizmet sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Bala Mahallesi de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bala Mahallesi su kaçağı. Bala Mahallesi da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. Bala Mahallesi Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Bala Mahallesi Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Bala Mahallesi Su Tesisatçısı 

Bala Mahallesi su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Bala Mahallesi su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bala Mahallesi su sayacı değişimi, Bala Mahallesi su basınç regülatör montajı, Bala Mahallesi taharet musluğu değişimi, Bala Mahallesi vana değişimi, Bala Mahallesi su tesisatçısı. Bala Mahallesi doğalgaz ocak bağlantısı, Bala Mahallesi su bataryası değişimi,   Bala Mahallesi banyo bataryası değişimi, Bala Mahallesi lavabo bataryası değişimi.  Bala Mahallesi su tesisatçısı, Bala Mahallesi bakır boru kaynağı, Bala Mahallesi bakır boru tesisat, Bala Mahallesi tesisatçı. Bala Mahallesi musluk değişimi, Bala Mahallesi gider temizliği, Bala Mahallesi su tesisatçısı. 

Bala Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Bala Mahallesi Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi 

Bala Mahallesi Tesisatçı 

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Bala Mahallesi da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bala Mahallesi bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Bala Mahallesi lavabo bataryası değişimi, Bala Mahallesi eviye bataryası değişimi, Bala Mahallesi banyo bataryası değiştirme, Bala Mahallesi fotoselli musluk montaj, Bala Mahallesi duş bataryası. Bala Mahallesi duş armatürü, Bala Mahallesi banyo lavabo değişimi, Bala Mahallesi su tesisatçısı. Bala Mahallesi küvet tıkanıklığı, Bala Mahallesi banyo tıkanıklığı, Bala Mahallesi klozet değişim, Bala Mahallesi tuvalet taşı, Bala Mahallesi rezervuar. Bala Mahallesi rezervuar iç takım. Bala Mahallesi su tesisatçısı. Bala Mahallesi duş teknesi tıkanıklık açma. Bala Mahallesi duşa kabin, Bala Mahallesi taharet musluğu, Bala Mahallesi ara musluk, Bala Mahallesi su sayacı. Bala Mahallesi basınç ayarlayıcı, Bala Mahallesi basınç düşürücü, Bala Mahallesi su tesisatçısı, Bala Mahallesi doğalgaz kombi. Bala Mahallesi petek temizliği, Bala Mahallesi çamaşır makinesi bağlantısı, Bala Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı. Bala Mahallesi banyo su kaçağı tespit,  Bala Mahallesi lavabo su kaçağı, Bala Mahallesi klozet su kaçağı, Bala Mahallesi mutfak su kaçağı. Bala Mahallesi küvet su kaçağı tamiri, Bala Mahallesi banyo kaçak su tespiti, Bala Mahallesi tuvalet su kaçağı bulma, Bala Mahallesi rezervuar su kaçağı. Bala Mahallesi klozet su kaçağı tamiri, Bala Mahallesi küvet su kaçağı tamir. Bala Mahallesi duşa kabin su kaçağı, Bala Mahallesi radyatör su kaçağı. Bala Mahallesi pimaş kaçağı tamiri. Bala Mahallesi su deposu kaçağı. Bala Mahallesi pis su kaçağı, Bala Mahallesi temiz su kaçağı, Bala Mahallesi lavabo su kaçağı, Bala Mahallesi su yalıtımı. 

Bala Mahallesi Klozet Açma 

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz. 

Bala Mahallesi Kombi Petek Temizleme 

Bala Mahallesi Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Bala Mahallesi Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır 

Bala Mahallesi Tesisatçı Sıhhi Tesisat 

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz. 

Bala Mahallesi Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan. 

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil Bala Mahallesi tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 

Bala Mahallesi kanal tıkanıklık açma, Bala Mahallesi banyo tıkanıklık açma, Bala Mahallesi tuvalet tıkanıklık açma, Bala Mahallesi mutfak tıkanıklık açma, Bala Mahallesi tıkanıklık açma. Bala Mahallesi klozet tıkanıklık açma, Bala Mahallesi kameralı tıkanıklık açma, Bala Mahallesi gider açma. Bala Mahallesi tıkanıklık açma, Bala Mahallesi açma. Bala Mahallesi gider tıkanıklık açma, Bala Mahallesi lavabo tıkanıklık açma, Bala Mahallesi kanalizasyon tıkanıklık açma. Bala Mahallesi robotla kanal tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi tıkalı klozet açma, Bala Mahallesi kırmadan tıkanıklık açma. Bala Mahallesi eviye gideri tıkanıklık açma, Bala Mahallesi banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi pis su kanalı tıkanıklığı, Bala Mahallesi rögar tıkanıklığı açma. Bala Mahallesi Pimaş tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi tıkalı tesisat açma. 

Bala Mahallesi bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız. 

Bala Mahallesi Petek temizliği, Bala Mahallesi cihazla ilaçlı petek temizleme, Bala Mahallesi doğalgaz petek yıkama. Bala Mahallesi basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Bala Mahallesi petek değiştirme, Bala Mahallesi çift taraflı doğalgaz petek temizleme. 

Bala Mahallesi klozet tamircisi, Bala Mahallesi klozet sifon değiştirme, Bala Mahallesi klozet montajı, Bala Mahallesi klozet su kaçağı tamiri. Bala Mahallesi klozet iç takım değiştirme, Bala Mahallesi asma klozet montajı. Bala Mahallesi gömme rezervuar montajı, Bala Mahallesi gömme rezervuar tamiri. Bala Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi klozet ustası, Bala Mahallesi klozet tamiratı, klozet değiştirme. 

Bizi Bala Mahallesi sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya  İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz. 

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir? 

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması 
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması 
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi 
 • Çay posasının lavabo giderine dökülmesi 
 • Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi 
 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları 
 • Çocuk Oyuncakları 

Bala Mahallesi Musluk Tamiri 

Bala Mahallesi Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Bala Mahallesi musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Hemen Bizi Arayınız. 

Hizmetlerimiz 

 • Bala Mahallesi Pimaş açma, temizleme 
 • Bala Mahallesi Kombi Montajı 
 • Bala Mahallesi Kombi 
 • Bala Mahallesi Musluk Batarya klozet tamiri 
 • Bala Mahallesi Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Gömme Rezervuar Tamir 
 • Bala Mahallesi Tıkanıklık Açma 
 • Bala Mahallesi Tesisatçı 
 • Bala Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Klozet Musluğu 
 • Bala Mahallesi Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Mutfak Lavabo Kanal Açma 
 • Bala Mahallesi Tesisatçı 
 • Bala Mahallesi Petek Temizleme 
 • Bala Mahallesi Petek Temizliği 
 • Bala Mahallesi Klozet musluğu tamir 
 • Bala Mahallesi Duşa kabin Tamiri 
 • Bala Mahallesi Su kaçağı Tespit 
 • Bala Mahallesi Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Su Kaçağı Tespiti İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Klozet sifonu tamiri 
 • Bala Mahallesi Petek Yıkanması 
 • Bala Mahallesi Şofben Montajı Yer değiştirme 
 • Bala Mahallesi Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri 
 • Bala Mahallesi Noktasal Su kaçağı Tespiti 
 • Petek Temizleme Hizmetleri 
 • Bala Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamiri 
 • Bala Mahallesi Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı 
 • Bala Mahallesi Tadilatı 
 • Bala Mahallesi Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Klozet Sifonu Tamir İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Klozet Musluğu Tamir İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Mutfak Tamiri Tadilat İşleri 
 • Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri 
 • Bala Mahallesi Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri 
 • Bala Mahallesi su kaçak tespiti, Bala Mahallesi su kaçak bulma, Bala Mahallesi su tesisatı kaçağı bulma, Bala Mahallesi tıkanıklık açma, Bala Mahallesi mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi wc tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi gider açma, Bala Mahallesi tıkalı gider açma, Bala Mahallesi tesisatçı, Bala Mahallesi tesisat, Bala Mahallesi tesisatçı, Bala Mahallesi sıhhi tesisat, Bala Mahallesi sıhhi tesisatçı, Bala Mahallesi su tesisat, Bala Mahallesi su tesisatı, Bala Mahallesi su tesisatçısı, Bala Mahallesi su tesisatçısı, Bala Mahallesi sıhhi su tesisatçısı, Bala Mahallesi küvet tesisatçısı, Bala Mahallesi sifon tesisatçısı, Bala Mahallesi sifon tesisat ustası, Bala Mahallesi 7/24 su tesisatçısı, Bala Mahallesi 7/24 su tesisatı, Bala Mahallesi 7/24 su tesisatçı, Bala Mahallesi 7/24 tesisatçı, Bala Mahallesi 7/24 tesisatçı, Bala Mahallesi tesisat tamirci, Bala Mahallesi tesisat tamirci, Bala Mahallesi tesisat Bala Mahallesi acil tesisatçı, Bala Mahallesi petek temizliği, Bala Mahallesi acil su tesisatçı, Bala Mahallesi kalorifer tesisatı, Bala Mahallesi petek temizliği, Bala Mahallesi cihazlı petek temizliği, Bala Mahallesi petek yıkama, Bala Mahallesi petek bakımı, Bala Mahallesi banyo tadilat, Bala Mahallesi banyo tamirat, Bala Mahallesi acil su tesisatçısı, Bala Mahallesi su kaçakçı, Bala Mahallesi gömme rezervuar tamir ustası, Bala Mahallesi klozet tesisat ustası, Bala Mahallesi klozet iç takım değişimi, Bala Mahallesi klozet tamiri, Bala Mahallesi taharet musluğu değişimi, Bala Mahallesi küvet gideri tıkalı, Bala Mahallesi tesisat tamircisi, Bala Mahallesi su tesisat tamircisi, Bala Mahallesi makine musluğu değişimi, Bala Mahallesi makine bağlantısı, Bala Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı, Bala Mahallesi su tesisat tamir ustası, Bala Mahallesi musluk montajı, Bala Mahallesi evye montajı, Bala Mahallesi gizli kaçak tespiti, Bala Mahallesi en yakın su tesisatçısı, Bala Mahallesi en yakın tesisat ustası, Bala Mahallesi yakınlarında su tesisatçısı, Bala Mahallesi lavabo montajı, Bala Mahallesi su arıza tespiti, Bala Mahallesi sifon tamiri, Bala Mahallesi de su tesisatçısı, Bala Mahallesi de su tesisatçısı, Bala Mahallesi duş başlık montajı, Bala Mahallesi duş başlığı montajı, Bala Mahallesi de tesisatçı 
 • Bala Mahallesi tesisatçı, Bala Mahallesi Su Tesisatçısı, Bala Mahallesi su kaçağı tespiti, Bala Mahallesi tıkanıklık açma, Bala Mahallesi gider açma, Bala Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi mutfak gideri açma, Bala Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Bala Mahallesi kanal açma, Bala Mahallesi Kanal Görüntüleme, Bala Mahallesi Logar Açma, Bala Mahallesi Vidanjör, Bala Mahallesi su tesisatçısı, Bala Mahallesi su tesisat, su tesisatçısı, Bala Mahallesi sıhhi tesisat, Bala Mahallesi su tesisat, Bala Mahallesi su tesisatçı, Bala Mahallesi su kaçağı bulma, su tesisatçısı, Bala Mahallesi pimaş açma, Bala Mahallesi kanal açma 

TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, KIRMADAN DÖKMEDEN KİMYASAL İLE KAÇAK TAMİRİ, KİMYASAL İLE KOMBİ PETEK VE TESİSAT TEMİZLEME, PİS SU TIKANIK AÇMA, Sıhhi Tesisat İşleriniz ‘de    SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, ŞOFBEN, GÜNEŞ ENERJİSİ, KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar), EN UYGUN FİYATLARA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPILIR. 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET ANLAYIŞIYLA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDEYİZ. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz ’de hizmet vermekte olduğumuz sıhhi tesisat alanında yılları aşkın süredir müşterilerimize uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için web sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak yayınlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenirliliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok tesisat işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik. Bizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

BALA MAHALLESI EN YAKIN SU TESİSATÇISI 

Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir. 

 

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı bulma ) gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma lavabo açma pimaş tıkanıklığı açma pis su gideri tıkanıklığı açma Kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı, musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,klozet iç takım değişimi petek montaj su kaçağı bulma gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. 

 

SU KAÇAĞI BULMA
Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Su kaçağını veya sızıntısını, son teknoloji termal kamera ile noktasal olarak tespit edip, kısa bir sürede garantili olarak tamir ediyoruz. Temiz su tesisatın da oluşan su kaçaklarını Test Ölçüm Cihazı ile ölçerek daire tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını tespit ettikten sonra, Su kaçağının noktasal olarak yeri                 Termal Kamera ile Görüntülü bulunarak onarımı yapılmaktadır.
Su Kaçakları tesisat borularının basınca en az dayanıklı olduğu alanlarda meydana gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde eskiyen demir boruların pas ve kireç sebebi ile delinmesi, pprc plastik boruların üretim hatalarından kaynaklı arızaları, yine pvc plastik boruların birleşim noktalarında yapılan kaynak yani işçilik hataları su kaçaklarına sebep olmaktadır. Bir diğer su kaçak arızasına sebep olan husus ta inşaat aşamasında tesisat üzerinde sıva ustalarının hatalı çalışması sonucu borunun yaralanmasıdır.
Su kaçak bulma işlemi artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Yeni cihazlar ve makineler vasıtasıyla     Su Tesisatçısı kaçakları sıva ve fayans üzerinden kırmadan noktasal olarak bulunabilmektedir. 

 

Evinizde İş yerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Usta Su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. 

Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin. 

 

  

BALA MAHALLESI PETEK TEMİZLİĞİ 

 

Kimyasal ilaç kullanarak peteklerinizin ve tesisat borularınızın temizliğini yapıyoruz. Kalorifer tesisatlarında radyatör temizliği 2 yılda bir yapılması şarttır. Petek temizliği konusunda en fazla bilgi ve tecrübeye sahip firmamız bu sekterün ilk firmasıdır. Her geçen yıl kendi geliştirdiği makinelerle peteklerinizi temizlemeye çalışan ekiplerimiz kalorifer tesisatınız için en uygun kimyasal ve makinelerle çalışmaktadır. İlaçlı petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği bizim işimiz. Petek temizleme, ilaçlı petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, petek yıkama, radyatör temizliği, yerinden çıkarmadan petek temizliği, sektörünün en eski firmalarından biri olan adana tesisat tesisat temizliğini peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden işlemini gerçekleştiriyor. Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sürkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. 

Petek temizliği dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer petekler dengeli ısı vermiyorsa bir uzmana başvurmak gerekir. Gereken işlemler yapıldıktan sonra hem ısınma problemi ortadan kalkar hem de yakıt tasarrufu sağlanır. 

Halk arasında yapılan işlem peteklerin havasının alınmasıdır. Bu yöntem çok küçük sorunlarda işe yarayabilir. Zaman içerisinde peteklerin içinde kalın kir tabakaları oluşur. Bu kirler peteklerin düzenli alışmasını engeller. Bunun yanı sıra borularda ve kombi içinde paslanma ve kireçlenme oluşur. Bu da peteklerin içerisinde bulunan suyun rahatça hareket edememesine yol açar ve ısınmama sorunu oluşur. 

Peteklerin temizleme işlemi şu şekilde gerçekleşir. Uzman tesisatçı kalorifer sistemine temizleyici kimyasal maddeler ekler. Bu maddeler su ile karışır ve belli bir sıcaklığa getirilir. Pompa basıncı uygulanır ardından kimyasal madde bütün sistemde dolaşır. Bu sayede pis sular ve kireç birikintileri temizlenmiş olur. 

Ayrıca, petek temizleme işleminde kesinlikle petekler sökülüp tekrar takılmamalıdır. Genel olarak tazyikli su ile peteklerin içerisi temizlenmeye çalışılır. Ama petek üreticileri verdikleri garantide peteklerin yeniden sökülmemesi şartını koydukları için uygun olmayan bir yöntemdir. Zaten bu yöntemle sadece petek temizliği yapılmış olur, kalıcı bir çözüm olmamaktadır. 

 

Firmamız kimyasal ve makine kullanarak radyatörleri sökmeden temizlik işlemini gerçekleştirir. Kalorifer tesisatınız eski performansına kavuşur. 

Petek temizliği 

Panel radyatör temizliği 

Döküm radyatör temizliği 

Yerden ısıtma sistemi temizliği 

Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar bunun nedeni peteklerin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikler ve toz yumakçıkları ısı iletimini yavaşlatır ve evinizi ısısını ayarlayamazsınız. Ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışarak özel solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizlerler. 

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan ilaçlı petek bakımı ile kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz. 

Önceden insanların çoğu kömür sobası kullanırdı ve sürekli temizleme sorunu ile uğraşırlardı. Çağımıza ayak uydurarak doğalgaz sistemine geçiş yapalı yıllar oldu fakat kömür sobası gibi olmasa da petek tesisatının kendine özgü bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Bir süre sonra siz farkında olmadan radyatörlerin içinde biriken tortular, çamurlaşmış maddeler, bakteriler vs. petek tesisatını ve boruları tıkayarak ısı döngüsünü engelleyecektir. Siz kombinin ayarını çok yüksek bile tutsanız kalorifer tesisatı bakımını yaptırmadığınız sürece evinizin ısısını ayarlayamazsınız. Değişen tek faktör yüksek gelen faturalar olur. 

Bala Mahallesi ilaçlı makine petek temizliği 

 

Kombi kalorifer tesisat sisteminizi petekleri yerinden sökmeden özel kimyasal solüsyon ve radyatör temizleme makinesi ile yeniden eski performansında çalışır düzeye yükseltilir. . Ustalarımız makineyle petek temizliği yaptığından dolayı evinizde sizi tekrar temizlik derdiyle uğraştırmazlar. Tesisatlarınızda aşırı kireç biriktirmeden petek temizliği yaptırarak önleminizi alın. 

Yerden ısıtma temizliğini petek temizleme işlemini temel alarak makineyle yerden ısıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pisliklerden arındırıyoruz. Böylece alttan ısıtma sisteminiz ilk günkü çalışma gücüne ulaşarak yakıttan da kar etmenizi sağlayacaktır. 

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Ustalarımız petek borularını ve petekleri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemektedirler. Böylece temizliği ve bakımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur. 

Petek tesisat sisteminiz uzun süreli kullanımdan sonra giderek ısı iletimini yavaşlatmaya başlar. Radyatörlerinizin alt kısmı ısınıp üst kısmı ısınmıyorsa petek temizlik ve bakım zamanı gelmiş demektir. Isıtma sistemi bakım servisimiz peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal solüsyon kullanarak ve petek temizleme makinesi yardımıyla tüm kalorifer tesisat temizliğini yaparak petek borularında ve peteklerde biriken çamurlaşmış maddeleri, toz yumakçıklarını bakterileri temizleyerek peteklerinizden ilk günkü gibi verim almanızı sağlarlar. 

Makineyle petek temizliği yapan ustalarımız evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör bakımını yapmaktadırlar. Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak cihaz yardımı ve özel olarak yurt dışından ithal etmiş olduğumuz kimyasal solüsyon ile radyatör petek bakımını ve tesisat temizliğini yapmaktayız. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasal solüsyonu kullanmaktayız. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi tesisat döşeme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Güneş enerjisi tamiratı ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kalorifer tesisatı ve petek montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kombi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Çamaşır makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bulaşık makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Şofben montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Banyo teknesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozet tamiri ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Yer tuvaletini klozete dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozeti yer tuvaletine dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Mutfak lavabosu tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Hilton lavabo montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su bataryası tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Musluk değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bina hidrofor kurulumu 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Tesisat 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Arıza 

 

 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı: 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.