Çankaya Su Tesisatçısı

Firma Hakkında

0
(0)

Çankaya Su Tesisatçısı

☎️ (0532) 050 54 41 ☎️TIKLA ARA 

Çankaya Mahallesi Mekanik Tesisatçı 

Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Kanal Açma, Kanal Görüntüleme 

Pimaş Açma, Tıkalı Boru Açma, Musluk Tamiri ve Değişimi, 

Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Bulma 

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma,  

Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Gideri Açma, Banyo Gideri Açma 

Banyo Duşakabin Tamiri ve Değişimi, Klozet Tamiri ve Değişimi 

Tüm Su Tesisat İşleriniz İçin Kapınıza Geliyoruz – 7 Gün 24 Saat 

En Uygun Fiyatlarla   

Yılların deneyimine sahip  

UZMAN USTALARIMIZLA 

KIRMADAN DÖKMEDEN 

Sıhhi Tesisat İşlerinizi Yapıyoruz. 

Çankaya Mahallesi Tesisatçı 

Çankaya Mahallesi Tesisatçısı – Su Tesisatçısı 

Çankaya Mahallesi Tıkanıklık Açma, Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı 

Çankaya Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, Çankaya Mahallesi Tesisatçı,  

Servis Araçlarımız ile 7/24  

Su Tesisatçısı ve Mekanik Tesisatçı olarak  

Çankaya Mahallesi da hizmetinizdeyiz. 

Çankaya Mahallesi tesisatçı, Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı, Çankaya Mahallesi su kaçağı tespiti, Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi gider açma, Çankaya Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi mutfak gideri açma, Çankaya Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi kanal açma, Çankaya Mahallesi Kanal Görüntüleme, Çankaya Mahallesi Logar Açma, Çankaya Mahallesi Vidanjör 

Çankaya Mahallesi Tesisatçı 

Çankaya Mahallesi Tesisatçı ve Çankaya Mahallesi Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere Çankaya Mahallesi de hızlı hizmet sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Çankaya Mahallesi de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Çankaya Mahallesi su kaçağı. Çankaya Mahallesi da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Çankaya Mahallesi Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı 

Çankaya Mahallesi su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Çankaya Mahallesi su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Çankaya Mahallesi su sayacı değişimi, Çankaya Mahallesi su basınç regülatör montajı, Çankaya Mahallesi taharet musluğu değişimi, Çankaya Mahallesi vana değişimi, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı. Çankaya Mahallesi doğalgaz ocak bağlantısı, Çankaya Mahallesi su bataryası değişimi,   Çankaya Mahallesi banyo bataryası değişimi, Çankaya Mahallesi lavabo bataryası değişimi.  Çankaya Mahallesi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi bakır boru kaynağı, Çankaya Mahallesi bakır boru tesisat, Çankaya Mahallesi tesisatçı. Çankaya Mahallesi musluk değişimi, Çankaya Mahallesi gider temizliği, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı. 

Çankaya Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Çankaya Mahallesi Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi 

Çankaya Mahallesi Tesisatçı 

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Çankaya Mahallesi da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Çankaya Mahallesi bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Çankaya Mahallesi lavabo bataryası değişimi, Çankaya Mahallesi eviye bataryası değişimi, Çankaya Mahallesi banyo bataryası değiştirme, Çankaya Mahallesi fotoselli musluk montaj, Çankaya Mahallesi duş bataryası. Çankaya Mahallesi duş armatürü, Çankaya Mahallesi banyo lavabo değişimi, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı. Çankaya Mahallesi küvet tıkanıklığı, Çankaya Mahallesi banyo tıkanıklığı, Çankaya Mahallesi klozet değişim, Çankaya Mahallesi tuvalet taşı, Çankaya Mahallesi rezervuar. Çankaya Mahallesi rezervuar iç takım. Çankaya Mahallesi su tesisatçısı. Çankaya Mahallesi duş teknesi tıkanıklık açma. Çankaya Mahallesi duşa kabin, Çankaya Mahallesi taharet musluğu, Çankaya Mahallesi ara musluk, Çankaya Mahallesi su sayacı. Çankaya Mahallesi basınç ayarlayıcı, Çankaya Mahallesi basınç düşürücü, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi doğalgaz kombi. Çankaya Mahallesi petek temizliği, Çankaya Mahallesi çamaşır makinesi bağlantısı, Çankaya Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı. Çankaya Mahallesi banyo su kaçağı tespit,  Çankaya Mahallesi lavabo su kaçağı, Çankaya Mahallesi klozet su kaçağı, Çankaya Mahallesi mutfak su kaçağı. Çankaya Mahallesi küvet su kaçağı tamiri, Çankaya Mahallesi banyo kaçak su tespiti, Çankaya Mahallesi tuvalet su kaçağı bulma, Çankaya Mahallesi rezervuar su kaçağı. Çankaya Mahallesi klozet su kaçağı tamiri, Çankaya Mahallesi küvet su kaçağı tamir. Çankaya Mahallesi duşa kabin su kaçağı, Çankaya Mahallesi radyatör su kaçağı. Çankaya Mahallesi pimaş kaçağı tamiri. Çankaya Mahallesi su deposu kaçağı. Çankaya Mahallesi pis su kaçağı, Çankaya Mahallesi temiz su kaçağı, Çankaya Mahallesi lavabo su kaçağı, Çankaya Mahallesi su yalıtımı. 

Çankaya Mahallesi Klozet Açma 

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz. 

Çankaya Mahallesi Kombi Petek Temizleme 

Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır 

Çankaya Mahallesi Tesisatçı Sıhhi Tesisat 

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz. 

Çankaya Mahallesi Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan. 

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 

Çankaya Mahallesi kanal tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi banyo tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi tuvalet tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi mutfak tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma. Çankaya Mahallesi klozet tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi kameralı tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi gider açma. Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi açma. Çankaya Mahallesi gider tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi lavabo tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi kanalizasyon tıkanıklık açma. Çankaya Mahallesi robotla kanal tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi tıkalı klozet açma, Çankaya Mahallesi kırmadan tıkanıklık açma. Çankaya Mahallesi eviye gideri tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi pis su kanalı tıkanıklığı, Çankaya Mahallesi rögar tıkanıklığı açma. Çankaya Mahallesi Pimaş tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi tıkalı tesisat açma. 

Çankaya Mahallesi bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız. 

Çankaya Mahallesi Petek temizliği, Çankaya Mahallesi cihazla ilaçlı petek temizleme, Çankaya Mahallesi doğalgaz petek yıkama. Çankaya Mahallesi basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Çankaya Mahallesi petek değiştirme, Çankaya Mahallesi çift taraflı doğalgaz petek temizleme. 

Çankaya Mahallesi klozet tamircisi, Çankaya Mahallesi klozet sifon değiştirme, Çankaya Mahallesi klozet montajı, Çankaya Mahallesi klozet su kaçağı tamiri. Çankaya Mahallesi klozet iç takım değiştirme, Çankaya Mahallesi asma klozet montajı. Çankaya Mahallesi gömme rezervuar montajı, Çankaya Mahallesi gömme rezervuar tamiri. Çankaya Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi klozet ustası, Çankaya Mahallesi klozet tamiratı, klozet değiştirme. 

Bizi Çankaya Mahallesi sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya  İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz. 

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir? 

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması 
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması 
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi 
 • Çay posasının lavabo giderine dökülmesi 
 • Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi 
 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları 
 • Çocuk Oyuncakları 

Çankaya Mahallesi Musluk Tamiri 

Çankaya Mahallesi Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Çankaya Mahallesi musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Hemen Bizi Arayınız. 

Hizmetlerimiz 

 • Çankaya Mahallesi Pimaş açma, temizleme 
 • Çankaya Mahallesi Kombi Montajı 
 • Çankaya Mahallesi Kombi 
 • Çankaya Mahallesi Musluk Batarya klozet tamiri 
 • Çankaya Mahallesi Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Gömme Rezervuar Tamir 
 • Çankaya Mahallesi Tıkanıklık Açma 
 • Çankaya Mahallesi Tesisatçı 
 • Çankaya Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Klozet Musluğu 
 • Çankaya Mahallesi Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Mutfak Lavabo Kanal Açma 
 • Çankaya Mahallesi Tesisatçı 
 • Çankaya Mahallesi Petek Temizleme 
 • Çankaya Mahallesi Petek Temizliği 
 • Çankaya Mahallesi Klozet musluğu tamir 
 • Çankaya Mahallesi Duşa kabin Tamiri 
 • Çankaya Mahallesi Su kaçağı Tespit 
 • Çankaya Mahallesi Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Su Kaçağı Tespiti İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Klozet sifonu tamiri 
 • Çankaya Mahallesi Petek Yıkanması 
 • Çankaya Mahallesi Şofben Montajı Yer değiştirme 
 • Çankaya Mahallesi Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri 
 • Çankaya Mahallesi Noktasal Su kaçağı Tespiti 
 • Petek Temizleme Hizmetleri 
 • Çankaya Mahallesi Kalorifer Tesisatı Tamiri 
 • Çankaya Mahallesi Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı 
 • Çankaya Mahallesi Tadilatı 
 • Çankaya Mahallesi Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Klozet Sifonu Tamir İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Klozet Musluğu Tamir İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Mutfak Tamiri Tadilat İşleri 
 • Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri 
 • Çankaya Mahallesi Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri 
 • Çankaya Mahallesi su kaçak tespiti, Çankaya Mahallesi su kaçak bulma, Çankaya Mahallesi su tesisatı kaçağı bulma, Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi wc tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi gider açma, Çankaya Mahallesi tıkalı gider açma, Çankaya Mahallesi tesisatçı, Çankaya Mahallesi tesisat, Çankaya Mahallesi tesisatçı, Çankaya Mahallesi sıhhi tesisat, Çankaya Mahallesi sıhhi tesisatçı, Çankaya Mahallesi su tesisat, Çankaya Mahallesi su tesisatı, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi sıhhi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi küvet tesisatçısı, Çankaya Mahallesi sifon tesisatçısı, Çankaya Mahallesi sifon tesisat ustası, Çankaya Mahallesi 7/24 su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi 7/24 su tesisatı, Çankaya Mahallesi 7/24 su tesisatçı, Çankaya Mahallesi 7/24 tesisatçı, Çankaya Mahallesi 7/24 tesisatçı, Çankaya Mahallesi tesisat tamirci, Çankaya Mahallesi tesisat tamirci, Çankaya Mahallesi tesisat Çankaya Mahallesi acil tesisatçı, Çankaya Mahallesi petek temizliği, Çankaya Mahallesi acil su tesisatçı, Çankaya Mahallesi kalorifer tesisatı, Çankaya Mahallesi petek temizliği, Çankaya Mahallesi cihazlı petek temizliği, Çankaya Mahallesi petek yıkama, Çankaya Mahallesi petek bakımı, Çankaya Mahallesi banyo tadilat, Çankaya Mahallesi banyo tamirat, Çankaya Mahallesi acil su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi su kaçakçı, Çankaya Mahallesi gömme rezervuar tamir ustası, Çankaya Mahallesi klozet tesisat ustası, Çankaya Mahallesi klozet iç takım değişimi, Çankaya Mahallesi klozet tamiri, Çankaya Mahallesi taharet musluğu değişimi, Çankaya Mahallesi küvet gideri tıkalı, Çankaya Mahallesi tesisat tamircisi, Çankaya Mahallesi su tesisat tamircisi, Çankaya Mahallesi makine musluğu değişimi, Çankaya Mahallesi makine bağlantısı, Çankaya Mahallesi bulaşık makinesi bağlantısı, Çankaya Mahallesi su tesisat tamir ustası, Çankaya Mahallesi musluk montajı, Çankaya Mahallesi evye montajı, Çankaya Mahallesi gizli kaçak tespiti, Çankaya Mahallesi en yakın su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi en yakın tesisat ustası, Çankaya Mahallesi yakınlarında su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi lavabo montajı, Çankaya Mahallesi su arıza tespiti, Çankaya Mahallesi sifon tamiri, Çankaya Mahallesi de su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi de su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi duş başlık montajı, Çankaya Mahallesi duş başlığı montajı, Çankaya Mahallesi de tesisatçı 
 • Çankaya Mahallesi tesisatçı, Çankaya Mahallesi Su Tesisatçısı, Çankaya Mahallesi su kaçağı tespiti, Çankaya Mahallesi tıkanıklık açma, Çankaya Mahallesi gider açma, Çankaya Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi klozet tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi mutfak gideri açma, Çankaya Mahallesi banyo tıkanıklığı açma, Çankaya Mahallesi kanal açma, Çankaya Mahallesi Kanal Görüntüleme, Çankaya Mahallesi Logar Açma, Çankaya Mahallesi Vidanjör, Çankaya Mahallesi su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi su tesisat, su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi sıhhi tesisat, Çankaya Mahallesi su tesisat, Çankaya Mahallesi su tesisatçı, Çankaya Mahallesi su kaçağı bulma, su tesisatçısı, Çankaya Mahallesi pimaş açma, Çankaya Mahallesi kanal açma 

TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, KIRMADAN DÖKMEDEN KİMYASAL İLE KAÇAK TAMİRİ, KİMYASAL İLE KOMBİ PETEK VE TESİSAT TEMİZLEME, PİS SU TIKANIK AÇMA, Sıhhi Tesisat İşleriniz ‘de    SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, ŞOFBEN, GÜNEŞ ENERJİSİ, KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar), EN UYGUN FİYATLARA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPILIR. 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET ANLAYIŞIYLA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDEYİZ. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz ’de hizmet vermekte olduğumuz sıhhi tesisat alanında yılları aşkın süredir müşterilerimize uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için web sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak yayınlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenirliliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok tesisat işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik. Bizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

ÇANKAYA MAHALLESI EN YAKIN SU TESİSATÇISI 

Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir. 

 

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı bulma ) gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma lavabo açma pimaş tıkanıklığı açma pis su gideri tıkanıklığı açma Kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı, musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,klozet iç takım değişimi petek montaj su kaçağı bulma gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. 

 

SU KAÇAĞI BULMA
Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Su kaçağını veya sızıntısını, son teknoloji termal kamera ile noktasal olarak tespit edip, kısa bir sürede garantili olarak tamir ediyoruz. Temiz su tesisatın da oluşan su kaçaklarını Test Ölçüm Cihazı ile ölçerek daire tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını tespit ettikten sonra, Su kaçağının noktasal olarak yeri                 Termal Kamera ile Görüntülü bulunarak onarımı yapılmaktadır.
Su Kaçakları tesisat borularının basınca en az dayanıklı olduğu alanlarda meydana gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde eskiyen demir boruların pas ve kireç sebebi ile delinmesi, pprc plastik boruların üretim hatalarından kaynaklı arızaları, yine pvc plastik boruların birleşim noktalarında yapılan kaynak yani işçilik hataları su kaçaklarına sebep olmaktadır. Bir diğer su kaçak arızasına sebep olan husus ta inşaat aşamasında tesisat üzerinde sıva ustalarının hatalı çalışması sonucu borunun yaralanmasıdır.
Su kaçak bulma işlemi artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Yeni cihazlar ve makineler vasıtasıyla     Su Tesisatçısı kaçakları sıva ve fayans üzerinden kırmadan noktasal olarak bulunabilmektedir. 

 

Evinizde İş yerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Usta Su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. 

Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin. 

 

  

ÇANKAYA MAHALLESI PETEK TEMİZLİĞİ 

 

Kimyasal ilaç kullanarak peteklerinizin ve tesisat borularınızın temizliğini yapıyoruz. Kalorifer tesisatlarında radyatör temizliği 2 yılda bir yapılması şarttır. Petek temizliği konusunda en fazla bilgi ve tecrübeye sahip firmamız bu sekterün ilk firmasıdır. Her geçen yıl kendi geliştirdiği makinelerle peteklerinizi temizlemeye çalışan ekiplerimiz kalorifer tesisatınız için en uygun kimyasal ve makinelerle çalışmaktadır. İlaçlı petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği bizim işimiz. Petek temizleme, ilaçlı petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, petek yıkama, radyatör temizliği, yerinden çıkarmadan petek temizliği, sektörünün en eski firmalarından biri olan adana tesisat tesisat temizliğini peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden işlemini gerçekleştiriyor. Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sürkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. 

Petek temizliği dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer petekler dengeli ısı vermiyorsa bir uzmana başvurmak gerekir. Gereken işlemler yapıldıktan sonra hem ısınma problemi ortadan kalkar hem de yakıt tasarrufu sağlanır. 

Halk arasında yapılan işlem peteklerin havasının alınmasıdır. Bu yöntem çok küçük sorunlarda işe yarayabilir. Zaman içerisinde peteklerin içinde kalın kir tabakaları oluşur. Bu kirler peteklerin düzenli alışmasını engeller. Bunun yanı sıra borularda ve kombi içinde paslanma ve kireçlenme oluşur. Bu da peteklerin içerisinde bulunan suyun rahatça hareket edememesine yol açar ve ısınmama sorunu oluşur. 

Peteklerin temizleme işlemi şu şekilde gerçekleşir. Uzman tesisatçı kalorifer sistemine temizleyici kimyasal maddeler ekler. Bu maddeler su ile karışır ve belli bir sıcaklığa getirilir. Pompa basıncı uygulanır ardından kimyasal madde bütün sistemde dolaşır. Bu sayede pis sular ve kireç birikintileri temizlenmiş olur. 

Ayrıca, petek temizleme işleminde kesinlikle petekler sökülüp tekrar takılmamalıdır. Genel olarak tazyikli su ile peteklerin içerisi temizlenmeye çalışılır. Ama petek üreticileri verdikleri garantide peteklerin yeniden sökülmemesi şartını koydukları için uygun olmayan bir yöntemdir. Zaten bu yöntemle sadece petek temizliği yapılmış olur, kalıcı bir çözüm olmamaktadır. 

 

Firmamız kimyasal ve makine kullanarak radyatörleri sökmeden temizlik işlemini gerçekleştirir. Kalorifer tesisatınız eski performansına kavuşur. 

Petek temizliği 

Panel radyatör temizliği 

Döküm radyatör temizliği 

Yerden ısıtma sistemi temizliği 

Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar bunun nedeni peteklerin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikler ve toz yumakçıkları ısı iletimini yavaşlatır ve evinizi ısısını ayarlayamazsınız. Ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışarak özel solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizlerler. 

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan ilaçlı petek bakımı ile kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz. 

Önceden insanların çoğu kömür sobası kullanırdı ve sürekli temizleme sorunu ile uğraşırlardı. Çağımıza ayak uydurarak doğalgaz sistemine geçiş yapalı yıllar oldu fakat kömür sobası gibi olmasa da petek tesisatının kendine özgü bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Bir süre sonra siz farkında olmadan radyatörlerin içinde biriken tortular, çamurlaşmış maddeler, bakteriler vs. petek tesisatını ve boruları tıkayarak ısı döngüsünü engelleyecektir. Siz kombinin ayarını çok yüksek bile tutsanız kalorifer tesisatı bakımını yaptırmadığınız sürece evinizin ısısını ayarlayamazsınız. Değişen tek faktör yüksek gelen faturalar olur. 

Çankaya Mahallesi ilaçlı makine petek temizliği 

 

Kombi kalorifer tesisat sisteminizi petekleri yerinden sökmeden özel kimyasal solüsyon ve radyatör temizleme makinesi ile yeniden eski performansında çalışır düzeye yükseltilir. . Ustalarımız makineyle petek temizliği yaptığından dolayı evinizde sizi tekrar temizlik derdiyle uğraştırmazlar. Tesisatlarınızda aşırı kireç biriktirmeden petek temizliği yaptırarak önleminizi alın. 

Yerden ısıtma temizliğini petek temizleme işlemini temel alarak makineyle yerden ısıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pisliklerden arındırıyoruz. Böylece alttan ısıtma sisteminiz ilk günkü çalışma gücüne ulaşarak yakıttan da kar etmenizi sağlayacaktır. 

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Ustalarımız petek borularını ve petekleri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemektedirler. Böylece temizliği ve bakımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur. 

Petek tesisat sisteminiz uzun süreli kullanımdan sonra giderek ısı iletimini yavaşlatmaya başlar. Radyatörlerinizin alt kısmı ısınıp üst kısmı ısınmıyorsa petek temizlik ve bakım zamanı gelmiş demektir. Isıtma sistemi bakım servisimiz peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal solüsyon kullanarak ve petek temizleme makinesi yardımıyla tüm kalorifer tesisat temizliğini yaparak petek borularında ve peteklerde biriken çamurlaşmış maddeleri, toz yumakçıklarını bakterileri temizleyerek peteklerinizden ilk günkü gibi verim almanızı sağlarlar. 

Makineyle petek temizliği yapan ustalarımız evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör bakımını yapmaktadırlar. Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak cihaz yardımı ve özel olarak yurt dışından ithal etmiş olduğumuz kimyasal solüsyon ile radyatör petek bakımını ve tesisat temizliğini yapmaktayız. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasal solüsyonu kullanmaktayız. 

 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Daire içi tesisat döşeme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Güneş enerjisi tamiratı ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kalorifer tesisatı ve petek montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Kombi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Çamaşır makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bulaşık makinesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Şofben montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Banyo teknesi montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozet tamiri ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Yer tuvaletini klozete dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Klozeti yer tuvaletine dönüştürme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Mutfak lavabosu tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Hilton lavabo montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su bataryası tamir ve montajı 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Musluk değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Bina hidrofor kurulumu 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Tesisat 

Sıhhi Tesisat İşleriniz – Su Arıza 

 

 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı: 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.